| Kvetkez 10 cikk | Elz 10 cikk |
Friss |
Ansen |
2010.04.06. 19:31 |
Hali!
Leszedtem azokat a videkat amik VideoPlayeresek voltak. Mivel kb. 2 ve nem szerkesztettem egy csom kpem odaveszett... megrtam egy cikket, hogy hogyan ksztsnk fejpntot hzilag.
Igazitottam a Navigcit s trltem pr felesleges modult. Hmm iggen tudom, de elbb a felesleget leszedem. A rendelst szneteltetsre raktam, a Gallrit pedig talaktom.
Trltem az ikon/buttoncserket s arra az elhatrozsra jutottam, hogy nem lesz cserlgets. (flsleges). Ksztettem egy j Chat(cset)et. A Top lista meghvsos lesz. (ugyanakkor lehet r jelentkezni s vrlistrl felkerlhet aki akar)
Gondoltam, ha mindennel vgeztem (az talaktst illeten), akkor felrakok egy hrdetst. (de ez mg messze van)
2. elhatrozsom, hogy nagyon sok minden angol felrat volt. Mivel ez egy magyar oldal, magyarul lesznek a dolgok. :)
s vgl holnaptl nekem suli. Ne feledjtek: ,,Enimeksz a msik ned"
dv |
Kinyts |
Ansen |
2010.04.05. 18:08 |
Sziasztok!
Rg voltam itt s remlem senkinek a kedvt nem vettem el az animktl. Mint ltjtok sok minden vltozott. Mostantl Ansen nven leszek elrhet, de ugyanaz a szemly vagyok, mint rg. (taln egy kicsit retebb =))
Komolyabb irnyba szeretnm elvinni az oldalt s valszn, hogy a nyron kilpek a gportal rendszerbl, valamint a naruto tmbl egysgesen tbb anime lesz, de elbb mindent felrakok amit lehet. Bocsnatot krek minden rgi rendszeres ltogatmtl...
Hello.Ansen |
| Kvetkez 10 cikk | Elz 10 cikk |
|