Szablyok:
-Lcci itt ne hrdess vagy kiTRLM (s bemegyek a vk-ba s telenyomom!)
-Kritikkat, dicsreteke (Korekten rj) elfogadok. Ellenkezleg TRLS.
-Versenyeket szintn berhatsz csak lcci ne hzza szt az oldalt. Ellenkezleg TRLS!
-Cserket elfogadok, de csak ikont (CSAK 30x30!) s buttont (CSAK 100x35!).
-Tbbit a HIRDESS-ben.
-Max 3 pix.
-Itt krhetsz tlem brmit vagy esetleg bekphetsz msokat ajndkrt =)
Kszy, ha elolvastad.
BELPEK! |