[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
Szia(Sziasztok), kedves szerkeszt(k)!
n egy gyjt oldalt szerkesztek. Clom minl tbb fanfictiont, verset, fanartot sszegyjteni. Ehhez krnm segtsged(segtsgetek), olyan embereket keresek, akik megengednk, hogy alkotsaik felkerljenek az oldalamra. Termszetesen feltntetem a ksztt, s a szrmazs helyt. Mieltt dntenl, krlek nzz be hozzm, s utna dntsd el, hogy segtesz vagy sem. Megkrlek tged(titeket), ezt ne vegyed(vegytek) hirdetsnek! Amennyiben zavar krlek, trld(trljtek)! Minden segtsget rmmel fogadok ebben a tmban.
By:Lunaria

Vlasz: SYA XD
ht ksn rok de azrt kszi :)
----PUSSZA |
Szia(sztok)! Azrt rok neked(tek), mert button csernk van, de lecserltem a buttont, s szeretnlek r megkrni, hogy krlek cserld(jtek) ki a rgit az jra. Nagyon Ksznm a trelmed(tek), s ne haragudj(jatok) a plusz munkrt! Krlek azt rakjad(rakjtok) ki amelyik mret megfelel.


By:Lunaria
SYA XD
Ez termszetes
----PUSSZA |
Szio!
Szeretnlek meghivni az oldalom a hnap oldala cimre versenyzk kz!

Semmit nem kell kiraknod
Semmit sem kell csinlnod
csak a legjobb formlyban tartani az oldalad s a hnap vgn eldntm hogy ki lessz februr oldala egy hnapig dizseleghetsz az oldimon :D
Jelizhetsz a chatba vagy a vk. ba!
Midory
(bocsi ha hirdetsnek veszed trld ne gyere panaszkodni)
SYA XD
Ezt most kihagynm =)
----PUSSZA |

SYA XD
Kszy =)
----PUSSZA |
1. szeretnlek meghvni a versenyemre!! inft az oldalamon talizol :)
2. benne lennl egy button cserbe vagy a partnersgbe??? :)
vrom vlaszod!! :)
Pusszancs: Carrye

SYA XD
hh bocsy, egyenlre elegem van a versenyekbl =). Partnersgbe meg benne vagyok =)
----PUSSZA |
Trsszerkit keresek!
Ha rdekel, vagy tudsz olyan szemlyt,
aki alkalmas lenne r, rj az e-mailomra,
vagy a vk-mba!

(az oldal nem csak narutos)
Aizawa
U.i: remlem ezt nem vetttek hirdetsnek
SYA XD
Megprblok keresni neked egy emberkt =)
----PUSSZA |
Hello Minna!
Nagy szvesget szeretnk krni. Rszt veszek egy versenyen s nagy szksgem lenne pr szavazatra*-* Persze ha szavazol tedd be a buttonod a vk-mba s hirdetleg 6 hnapig! A szavazst az oldal legaljn tallod ott keresd meg a Kae-Chan nevet s klikkelj r. Nagyon sokat segtene,mivel gondolom szre vetted,hogy nincs sok sazvazatom,ennek az oka az h 2 hete nem ltem gp el>< Szval krlek segts*-* Ha zavar ez a felhvs krlek trld! Nem akarok vitt,azrt tettem a vk-ba mert fontos!
Katt ide s szavazz!
oldalam(ide tedd a buttonod)
Sya XD
Szavaztam =)
----PUSSZA
|
Szia!
Te aztn tnyleg sokat foglalkozol ezzel az oldallal, rengeteg dolgot meg lehet itt tudni a Narutorl, a design is nagyon szp,szval gratullok,csak gy tovbb!^^
dv.:
Molly
Sya XD
kszy neked ♥ br nagyon keveset foglalkozom vele, rlk, h msok gy ltjk =)
----PUSSZA
|

Ezzel a tblval szeretnk nagyon boldog s bks karcsonyt kvnni minden csermnek s bartomnak ^^
Yumi
/Msolt szveg, de nem hrdetsnek sznom, ha zavar, trld ^^/
Sya XD
♥ksznm s viszont kavnom =) ♥
----PUSSZA |

MERRY KURISUMASU! ^^ Nzz sok animt, olvass sok mangt, aludj sokat, egyl sok finomat s kapd meg karcsonyra azt, amit szeretnl ^_____^
(ha rossz helyre tettem, akk bocsi O_o" nyugodtan trld, ha zavar)
Musaravina
Sya, a jkvnsgokat mindig szvesen fogadom :D kszy neked is ♥♥
|

Szia! Elhoztam neked Juhsz Gyula Karcsony fel cm verst:) Kellemes sznetet kvnok: Sebzett Angyal
Sya XD
♥ nagyon Kszy =) ♥ valami lds vagy nekem :D lk itt unatkozva s mindig meglepsz valamivel :D nagyon kszy az eddig sszes kldemnyedet ♥♥♥♥
----PUSSZA |
hopp, bocsi, hogy gy kldtem el a kpet, ha rkattintasz, rendes lesz
Sya, oks :D
|
Szia!
Vgetrt a 2. fordul! Gyere, nzd meg az eredmnyt!
Az eddigi 2 foedul pontszmai sszeaddtak s ez alapjn volt a tovbbjuts!
3-an estek ki, nekik a lenti kp legyen egy szp emlklap arrl, hogy idig eljutottak, a tbbieknek pedig kellemes nnepeket s boldog karcsonyt kvnok!

A 3. fordul eredmnye htfre vrhat, sok sikert!
sya, naon ari kp :D kszy, h beszltl :) |
Szia Regina!
Itt a vlemnyem ahogy krted. Nagyon j a honlapod! Narutoval kapcsolatban minden nagyon jl, rdekesen s lvezheten van lerva. Ezt a szvegek kzti kpek is hatsosabb teszik. A designnal semmi gond, nagyon szp az is. Tetszik, hogy gyakran vlaszolsz, annak ellenre, hogy rtad nekem, h sokat tanulsz. Ebben lekrztl, mivel n tanuls mellet alig fordtok 2 percet mostanban a honlapomra. Pldt kne vennem rlad. Amit rgen jobban szerettem, s kicsit zavar hogy jobb oldali mend mell betetted a balt, s gy ott kett van, olyan gy az oldal mintha sszerektad volna 3 darabbl, ha ezt visszacsinlnd, sokkal jobb tenn az oldalt. Taln csak ez hinyzik, hogy a honlapversenyen dobogs, vagy akr els legyl.
dv:
Arthur
Sya Arthur!! Nagyon kszy, hogy lertad a vlemnyedet :) Ht... igen, sokat tanulok... De ami ksik az nem mlik... szval rr az ember :) Most lesz stlusvlts (sznetben) s megfogadom a tancsod, mr el is kezdtem agyalni, hogy a kvi milyen lesz ) :) Kszy a vlemnyedet :D
Pusy, Regina |
Szeretnk bekerlni a toplistdba!Hogy lehet? lcci ird meg a vk-mba: www.cintiawebsite.gportal.hu
Am nagyon kirly az oldalad!
Nagyon egyszeren :) a topiba bekerlhetsz, csak a legjobbakba nehz bekerlni :) |
jaj bocsi, hogy szthzta az oldalt, te vagy az els, akinek elkldtem :S
Arthur
Sya XD
tmreteztem :)
----PUSSZA |
csvi!
Vgetrt az 1. fordul, gyere s nzd meg az eredmnyt!
A kiesknek ksznm a rszvtelt, ez a kp nekik az emlklap, a tbbieknek csak egy emlklap az 1. fordulrl, hiszen tovbbjutottak!

Sya XD
♥ Kszy Arti :)
----PUSSZA |
szia!
Mivel nem gylt ssze a 30 honlap a versenyre, gy dntttem, hogy lezrom a jelentkezst! gy a fordulk gy trtnnek majd, hogy az elsben 5, a msodikban 4, a harmadikban 3 versenyz fog kiesni, gy 10-en maradnak a dntben a 22 kzl! A nyeremnyek gy sem vltoztak. A kiessi sorrenden kvl semmin nem vltoztattam. Az els fordul elindult s jv Szombatig (dec. 6) meg lesz a pontozs! Most mg tehetsz javtsokat a honlapodon, egy ht ll teht rendelkezsedre. Sok sikert!

ArthurSya XD
kszy ♥
----PUSSZA
|
[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
|