[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
Szja<3 Tudom hogy mr sokszor megkrtelek hogy szawazz rm, s mr biztosan unod:$ de lgyszke ismt szavazz rm xD Most Itt! kne^^ ha megtetted megitn a vkmba dobd be a buttonod^^ a szavazk kztt kisorsolok dizicsomagot gyhogy most jts wan:DDD ksz^^
[am a mai napon a 180. ajcsit kap^^]
by. ℓ-sαη

Sya. XD
Ok, szavaztam rd =)
-----PUSSZA |
Szia!
Lccy olvasd el! Sztem megri^^

Ha te vagy a 300. vagy a 400. ltogat tedd be a buttonod a vk-mba, meg h te voltl a 300./400. ltogat, +msn cmed, h felvegyelek s elmondd h mit szeretnl!
/ez nem hirdets, hanem egy ajnlat/
By: Sia-sama
Sya. XD
Ok, megnzem hnyadik vok =)
-----PUSSZA |
Berakom a buttonom, ahogy krted:

pussz: eugeenia
Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
cya! bencucc vok
lcc add meg nekem az msn cmed! az enym:[email protected]
Sya. XD
hh, ht ok
-----PUSSZA |
Hy itt az j Buttonom-- >
a rgi ez volt-->
By:Lunaria
Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
Szia!
Itt az j buttonom!

Puszi : Kitti
Sya. XD
Hupsz... ez a button nem j =( majd rakd be a jt
-----PUSSZA |
Szi! A rgiek kzl a msodik oszlopban a 6. az n buttonom, ami 100x35-s, de lcci ezt rakd mr ki, amit itt van mert ez animlt! :) Kszi! CuppanCs: Zsfi

Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
Szia!
Az els oszklop 10,sorban vagyok,s ht itt a 10035-s buttonjaim:

dv:Regi
Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |

Szia!
Honlapom: www.xellosfan.gportal.hu
Ha tetszik az oldal krlek SZAVAZZ a xellosfan.gp-re (2. szavazs)--> [Link]
Ha szavaztl rd meg a vendgknyvembe a buttonoddal egytt s HRDETLEK amg a verseny tart!
By.: Xellosfan
Sya. XD
Termszetesen szavazok =)
-----PUSSZA
|
Szia!
Most a rgiek oszlop: kzps s lefel szmolva a 13. vagy.
Nem rtettem teljesen hogy mit akartl, de itt van a 100x35-s buttonom.

Kszi: gi
Sya. XD
hh, lertam, h mirt de mindegy =) kszy
-----PUSSZA |
szija! rtl a VK-mba. most a rgiek els oszlopba vok a 8. nem rtem pontosan, hogy mit szeretnl de itt a buttonom xD remlem mindent jl rtettrm puszi: cinti
Sya. XD
hh, lertam, h mirt de mindegy =) kszy
-----PUSSZA |
Szi!
Miwako vagyok az animehieimese.gp-rl
rtad hogy tegyek be egy 30x30as ikont :)

Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
szia!
bencucc vok
akkor amekkort montl h lehet par:

arrl foggalmam sincs hnyadik sorba van!
Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
Szia.
Az 1. sor 3. az n buttonom :

Ha akarod kicsinyitsd le amekkora neked jo :D
Clau
Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
Ja,de megtalltam. 2. oszlop 9. sor..Asszem xD elg ltvnyos mert csak az enym HSM-es xD

Sya. XD
kszy =) ok xD
-----PUSSZA |
Lehet picit nagyobb,de bizti kibrod xP Am. nemtom melyik sorban vtam mert a buttoncsert se talltam meg xD
By: Dani
Sya. XD
kszy =) kinn is vagy xD
-----PUSSZA
|
Szia^^
n is elhoztam azt a buttont ami j^^

Kagome
Sya. XD
kszy =) kinn is vagy xD
-----PUSSZA |
Szija nahh itt a button amit krtl:

Sya. XD
kszy =) kinn is vagy xD
-----PUSSZA |
Szia.^^
Krlek szavazz a ritangith-ra ITT s ITT, cserbe hirdetnk a foldalunkon, csak hagyd ott a Vendgknyvben a buttonod =)

Sya. XD
Termszetesen szavazok =)
-----PUSSZA |
[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
|