[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
Sziia!! Ltszii szavazz rm itt: ?? Erre:Fruzsii (els szavazs, 3. nv)
Nagyon sokat jelentene!! Ha szavazol hirdetlek a szavazs vgig, csak ird meg a Vkmbe!! Ltszii, Szavazz rm!!
dv.Fruzsii
Sya. XD
Szavaztam
----PUSSZA |
szintn mondom irigyellek....annyira gyes vagy..az egsz oldal
Tkletes!!!!s lttam amiket varrtl...oltri klasssz...:D
Az n oldalam a tiedhez kpest nulla...:D s az a fejpntkszts
teccik a legjobban...
ecceren:fantasztikus!
Sya. XD
Kszy =) rlk, h nem hiba fecsegek itt-ott xD A fejpntkszitst el lehet hziasan is ksziteni, gy sztem sikeresebb az lmny, ha akarod lerom, st lehet, h kirakom =) s naon szivesen megnznm a te oldaladat is mivel n se gy kezdtem =) A ruhkkal pedig szenvedtem, de csak abban, hogy kzzel kellett varrnom mivel elrontottam a gpnket (Varrgp) mg rg s nem engednek a mostani kzelbe xD
----PUSSZA |
Halih, dvzletem!!<3
Azt szeretnm krdezni, hogy benne lennl e egy TOP Affi cserben?!
Vlaszodat a VK-mba vrom!!!!
IDE KATT:

(ritsukaloveless.gportal.hu)
Nagyon tetszik az oldalad, sok hasznos dolog van rajta, az egyik kedvencem!!^^
Csak gy tovbb!!
dv: •Nozomi-chan•
Sya. XD
Aham...
----PUSSZA |

please vote me!!!!
Krlek szavazz rm.Neked lehet, h csak egy kattints, de nekem sokat jelent.
Zsaklin nven vagyok.
Ha szavazol akkor rakd a buttonod a vk-m ba s hirdetlek 4 hnapig.
Zsaklin
Sya. XD
Szavaztam =)
----PUSSZA |

Szija ^^ Jelentkeztem egy rajzversenyre, amelyen szavazssal dl el, ki lesz a nyertes. Krlek szavazz rm! Csak kattints a tblra, s szavazz az Enma Ai nvre, vagyis rm.
[ Aki szavazott, tegye a Vendgknyvembe a buttonjt, rja meg hogy hnyadikknt szavazott, s n hrdetem 3 hnapig a foldalamon :) ]
Sya. XD
Szavaztam =)
----PUSSZA
|
Szia!
Tetszik az oldalad, nagyon cuki lett!! ^^
Mit szlnl esetleg egy button cserhez? Ha a
vlaszod ige, akkor krlek vlaszolj neknk VK-ba!
Buttonodat is krlek tedd be! ^^ Kszy!

Ja, s mg valami ha mr itt jrok nem lenne
kedved jelentkezni egy j versenyre?
Ha pedig igen krlek gyere el s nzd meg,
minden infot megtallsz az oldalunkon!
Remlem jelentkezel!
Sok sikert hozz! ;)

By: Sakura Haruno s a szerkeszttrsam: NiNa
Sya. XD
Gondolkodok rla...
----PUSSZA |

------------------------------------------------------------------------
ui: krlek, kld el nekem azt a kpet, amibl a "Gratullok, tovbbjutottl" tblt csintad, a [email protected] -ra!!!
Elre is kcce :)
Sya. XD
hh ok elkldm, xD
----PUSSZA |

Sya. XD
Kszy ♥
----PUSSZA |
Szia!
Megszeretnlek hvni designversenyemre ahol 45 kreditet nyerhetsz!
Lcci ne vedd hirdetsnek mert n hvlak meg!
Krlek jelentkezz hisz nincs mit vesztened s egy jt versenyezhetsz ;) Vrlak sok szeretettel! Tbb infrmcirt kattints a tblra!

Sya. XD
hhh... gondolkodok rla
----PUSSZA |

Szija. Lccy szavazz Kisfecire. Ha szavaztl rd meg a VK-mba, s hirdetlek. Kszi. Oldim: www.maszi.try.hu
By: Gabi
Sya. XD
Szavazok =)
----PUSSZA
|

(meghvs, ha zavar, trld!)
Miliko
Sya. XD
Ok, gondolkodom rla
----PUSSZA |
Szijja!
Mehet a csere :)
Csook Mixy
Sya. XD
Ok, kiraktallak. csak mostanban nem krtem csert =S Na mindegy kinn vagy xD
----PUSSZA |
Hello.
Bocs ,h. ilyen krssel zargatlak!
Nekem ez nagyon fontos!
Lgyszi szavazz Miliko s Mimamoryra
/Katt a tblra!/
Ha szavaztl rakd be a buttonodat az oriruki.gp vkjba.
Kszi mindenkinek!
Sya. XD
Szavaztam xD
-----PUSSZA |
Sya. XD
Ok, jelizek erre pontosan tom =)
-----PUSSZA |

Hali! Please szavazz rnk! Ha szavaztl rnk, rd meg a Ha szavaztl rnk modulba s hirdetnk egy hnapig!
Neked csak egy kattints, de neknk nagyon sokat jelent! :D
Arigatou
Xiaoyu&Puxxy
Sya. XD
Szavaztam jra xD =)
-----PUSSZA |
Szia!
Lccy szavazz rm itt: www.kanon-air.gportal.hu - Gabi nven vagyok. Ha szavazol hirdetlek. Nagyon kszi. ^__^
Oldalam: www.tema.try.hu
By: Gabi
Sya. XD
Szavaztam =)
-----PUSSZA |

Sya.
hh bocsi, akartam jelizni csak ht szavazs =(
-----PUSSZA |
Szia.
n csak meg szeretnlek krni, hogy kldd el E-mailben, hogyan pontoztad le az oldalamat :)
Hogyha nem baj krlek :) Kvncsi vagyok a vlemnyedre, ha mg emlkszel a pontozsta !
Kszike :) Clau
E-mailom : [email protected]
Mgegyszer kszi.
Puszy

Sya.
Ok, rtam neked =)
-----PUSSZA |
!M.E.G.H..V.!
Nagyon szp s ignyes az oldalad! Tehetsges vagy a szerkeszts tern!
Ezrt szeretnm ha jeletnkeznl az oldalam els Versenyre min 65 kredit az ssznyeremny!
^^!Remlem jelentekzzel hisz nincs mit vesztened!^^
//!Ha azavar nyugottan trld!//
Sya.
hh bocsi, akartam jelizni csak ht szavazs =(
-----PUSSZA |
Szija! ^^
Tetszik az oldalad,de nagyon cuppyka lett! ^^
A mi kzs oldalunk nem rg nylt meg, teht mg elgg j a lapunk
szeretnm tled megkrdezni hogy benne lennl-e egy:
-Link
-Button
-Topp Affice
csernk be?
Ha a vlaszod igen, akkor gyere el az oldalunkra s vlaszodat szerettel vrjuk a vendgknyvbe! ^^ :) Oldalunk sok-sok animvel foglalkozik, de mivel mg elgg kezdes ezrt a trelmed krjk hogy tartsl ki, s gyere mindig a lapunkra! ^^
Ksznjk hogy az oldalunkon jrtl! ^^
Szerkesztk: NiNa&Sakura Haruno
Buttonunk:

Sya.
Ok
-----PUSSZA |
[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
|