[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
Krlek pontozz vissza tettem minden mnt krlekkkkkkk:):) www.csacskalaz.gportal.hu
Sya.
Erre nem szmitottam, de mivel visszalpett az egyik tovbbjutt, megteszem.
-----PUSSZA |
Szia!
Gratullok^^
Tovbbjutottl a honlapverseny 3.forduljba!
Nincs ms dolgod,minthogy megvrd a vgeredmnyt! :D
A 3.fordulban az oldaladat s az Emma Watson-os fejlcet pontozom!
Sok sikert! :)

dv.:Detti
Sya. XD
Okss
-----PUSSZA |
Szija!
Krlek szavazz rm!
Honlapom: inuyasha-kirara.gp
Ha szavazol rm, akkor a
foldalon hrdetlek, korltlan ideig!
Ha szavaztl rm, krlek tedd a
buttonod a vk-mba.
Elre is kszi
Musaravina
Sya. XD
Szavaztam =)
-----PUSSZA |
Krlek szavazatok rm!Ezen a versenyen is!

Ha szavaztl rm Lunaria-ra akor rj a Vk-ba s egy honapig hrdetem az oldalad! Elre is ksznm!
Sya. XD
Szavaztam =)
-----PUSSZA |

W szja=) Szeretnlek meghvni
A wersenyre^^ Remlem jelizel=)
A versenyrl az infkat megtallod
A naviban:] Nah tovbbi j
Szerkesztst nem rabolom tovbb
Az iddet:D
ℓ-sαη
Sya. XD
Meggondolom...=)
-----PUSSZA |
Akkor ki is raklak! =)

Naka-chan
Sya. XD
ok, n is kiraktallak =)
-----PUSSZA |
Szia szerki!
Nem kell, hogy segts az oldalam igaztsban, gy is meg vagyok a dizimmel elgedve. De azrt kszi. =)
By: Naka-chan
U.I.: Ha rdekelne nzzd meg a msik oldim is: http://animanga.hu
Sya. XD
Benne vok a linkcserben ha te is =)
-----PUSSZA |
Szia kedves szerki!
Nagyon szp a dizid s az egsz oldalad nagyon elnyerte a tetszsemet. Ha nem veszed tolakodnak akkor krdeznk valamit. Biztosan sokszor hallottad mr, de ... benne lennl egy linkcserben? :) Krlek vlaszolj az oldalam vendgknyvbe, elre is nagyon ksznm! ^^
Oldalam cme: megumi-naka.gportal.hu
(animanga.hu)
Buttonunk: 
By: Naka-chan
Sya. XD
rtam neked =)
-----PUSSZA |

Szija j cmen rhet el az oldalam.
www.sunnypage.gportal.hu
Ezt csak azrt rtam neked meg mert cserltnk button s szeretnm ha kicserlnd mert azon a cmen mr nem rhet el az oldal! ksznm
Sya. XD
kszy =)
-----PUSSZA |

Szia
Itt a 100x35-s button!
Nana
Sya. XD
kszy =)
-----PUSSZA |
bocsi a link nem volt rajta :$

Sya. XD
kszy =)
-----PUSSZA |
Szia!
rtl az oldimra h hozzak 1 100 x 35-s buttont.
Nah vgre ittvan:

A msik a rgieknl a 2.oszlop 4-be van az a piros htrel fehr l =P
puszi: dorcsiika
Sya. XD
kszy =)
-----PUSSZA |
Haliis!!
Nagyon kircsa az oldid (^^.) s a dizid s szjp szines . Gratu hozz (; Csak azt akarom megkrdezni,hogy benne lennl-e egy button cserben?! lcci a Guestbook-omba.vlaszolj..

NARUTO-FANATIC.GP
Hakura.chan.(:
Sya. XD
ht, n gy tom, h most is van buttoncsernk, csak a stilus ms =)
-----PUSSZA |
Tessk csinltunk egy olyan mrett, ami neked is megfelel. 
by: Molly-chan and Saya-chan
Sya. XD
ok, kszy
-----PUSSZA |
Lccike szavazz rm!!!az els szavazotblban vagyok...s Zytra kne szavazni!kszike!neked csak egy kattints,de nekem lehet hogy a sikert jelenti majd!kszike!!!:D
yaah s ha szavaztl rm akkor azt ird meg a vk-mba!kszike!
www.cats-dogs-web.gportal.hu

Sya. XD
Termszetesen szavazaok =)
-----PUSSZA |
Szia!

Az Emma Watson-os fejlc elkdsre pedig egy ht ll a rendelkezsedre!
Kb. aug. 4 -ig kldd el,lgyszi!
Kszi!
Sya. XD
Kccy, naon-naon boldog vok.... megcsinlom mg ma =)
-----PUSSZA |

Szija! Itt a buttonom!
9. sor 1.oszlopban tallod meg!
Sya. XD
ok, kszy
-----PUSSZA |
Szia!
Mit szlnl egy button cserhez?

Vlaszodat az oldalon a VK-ba vrjuk!
dv.: Usagi s Karus
Sya. XD
ok, rtam a chatbe
-----PUSSZA |
Szia!
Hoztam a buttonomat, mert krted.
A 17. sor 3. oszlopban van a buttonom.
dv:
mancs95

Sya. XD
ok, kszy
-----PUSSZA |
Hali!
n az 1. oszlop 2. sorban vagyok :)
s itt az j button:
Sya. XD
ok, kszy
-----PUSSZA |
[262-243] [242-223] [222-203] [202-183] [182-163] [162-143] [142-123] [122-103] [102-83] [82-63] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]
|